Tesla
Na de lounges aan zijn laadstations haalt Tesla nu een ander wapen boven om elektrische reizigers bezig te houden: het Super Pool!
De autosector in zijn geheel maakt een ingrijpende evolutie door. De toekomst zal er heel anders uitzien. Naast de elektrificatie van aandrijflijnen en de veranderende handelsmodellen met de opkomst van online verkoop zullen ook de traditionele autosalons zich moeten aanpassen.
Het salon van Genève, dat internationaal gekend staat als het salon van de luxe en de overdaad, kondigt aan een overeenkomst te hebben gesloten met de toeristische dienst van Qatar voor de organisatie van de Qatar Geneva International Motor Show in Doha. Het wordt een soort spin-off van het meer traditionele salon van Genève, dat voorlopig ook gewoon door zal gaan in Zwitserland.
Het volgende (Zwitserse) salon van Genève vindt plaats van 19 tot 27 februari 2022. Het is de eerste editie op twee jaar tijd, aangezien het al twee keer na elkaar moest worden afgelast als gevolg van de gezondheidscrisis. Het eerste “Salon van Genève in Qatar” is gepland voor “de herfst van 2022 of 2023”. Daarna zou het evenement in het Midden-Oosten elke twee jaar worden georganiseerd.
Ter herinnering: na de annuleringen van jaargangen 2020 en 2021 is de organisatie van het Salon van Genève op zoek gegaan naar alternatieve oplossingen om te overleven…Vond je dit artikel interessant en wil je het laatste autonieuws meteen in je mailbox ontvangen? Schrijf je – net als meer dan 300.000 autoliefhebbers – nu gratis in via e-mail:
… en daarnaast ook meer macht bij Porsche.
We nemen je mee op reis door de tijd, met meer dan 45 jaar BMW 3 Reeks als leidraad.
Zal hij zijn weg naar Europa vinden? Dat komen we misschien te weten bij zijn officiële voorstelling op 17 augustus...
In een video die verwijst naar Pikes Peak laat Lamborghini een opgepepte versie van de Urus doorschemeren.
De Volvo XC40 was in 2021 jaar het tweede meest verkochte model in België en ook de populairste auto in Vlaanderen, Brussel en bij de professionele gebruikers. Met de lancering van een betaalbaardere ‘Single Motor’ 100% elektrische uitvoering zal zijn populariteit in dat laatste segment alleen maar toenemen.
VROOM.be kon een tijd geleden al rijden met de Ariya op een afgesloten circuit, maar nu gaan we ermee de openbare weg op. Worden de eerste indrukken bevestigd?
Wat is er beter dan een Mustang V8 Convertible om je eigen ‘American Dream’ te beleven? Zeker als je kiest voor het nieuwe California Special-pack dat doet dromen van de Amerikaanse Westkust?
Moet je volgende bedrijfswagen elektrisch zijn en hou je van SUV’s? Dan zouden de BMW iX3 en de Volvo C40 Recharge wel eens deel kunnen uitmaken van je selectie. Maar welke kies je?
Een rivaal voor het "The Rival Rig" concept dat BMW ontwikkelde.
De meest explosieve uitvoering van de Model S en X vinden eindelijk hun weg naar ons land. Maar hoeveel moet je neertellen om te kunnen genieten van hun 1.020 pk?
Een iconisch model en een link met de verongelukte acteur uit de film ‘Fast & Furious’, dat moet veel geld opleveren…
Na de lounges aan zijn laadstations haalt Tesla nu een ander wapen boven om elektrische reizigers bezig te houden: het Super Pool!