Volkswagen
Hun aantal stijgt van 1.000 naar 3.000!
Tesla heeft in alle discretie de prijzen van zijn grote berline Model S en zijn grote SUV Model X met 5.000 à 6.000 euro verlaagd (afhankelijk van de versie en het model). Als gevolg daarvan start een Model S nu bij 83.970 euro inclusief leveringskosten terwijl een Model X voortaan minstens 89.970 euro kost. De bliksemsnelle Performance-versies, die onlangs nog een stukje sneller werden dankzij ‘Cheetah Stance’, kosten respectievelijk 100.970 en 106.970 euro voor de S en de X. In de Verenigde Staten zijn ook de tarieven van de Model 3 gezakt, maar dat is hier in Europa niet het geval. De forse kortingen gaan trouwens wel gepaard met één nadeel: het gratis Superchargen dat elke Model S- en X-koper genoot is afgeschaft. Maar met de 5.000 euro die je uitspaart op de aankoopprijs, kan je normaalgezien dik 85.000 kilometer aan stroom laden met de Model S.
Hun aantal stijgt van 1.000 naar 3.000!
De autobouwer biedt in samenwerking met het Franse R-Fit retrofit-kits aan voor zijn klassiekers. Je kan er binnenkort zelfs één kopen voor de Twingo van de eerste generatie.
Audi stelt het ondertussen al vierde lid voor van zijn ‘Sphere’ concept car-familie. Dit keer in de vorm van een cross-over coupé, aangepast aan vrijetijdsbestedingen waarvoor je ruimte nodig hebt.
De designstudie vloeide uit de pen van Michal Maurer, Vice President Style bij Porsche. VROOM.be kon hem enkele vragen stellen.