all.loginPopup.or


all.loginPopup.newToVroom

all.newsletterPopup.daily.title

all.newsletterPopup.daily.description

all.newsletterPopup.weekly.title

all.newsletterPopup.weekly.description


all.register.alreadyHaveAccount

1/9

Renault : Bijna compleet

Geschreven door François Piette

14 Mei 2024

Advertentie

 Nadat hij recent als 3- en 5-deurs versie werd voorgesteld zagen we in Geneve het volledige gamma van de Renault Megane verschijnen. De break, RS, Scenic en Grand Scenic zijn nu ook verkrijgbaar. Het volledige gamma? Nee, enkel de cabrio ontbreekt nog.
 

Grandtour
 

De breakversie wordt 26 cm langer als de gewone versie waardoor de koffervolume tot 524 liter groeit. Met neergeklapte achterstoelen groeit het volume zelfs tot 1595liter. Voor de aandrijving zorgen dezelfde motoren als die van de 3- en 5-deurs.

RS
 

De geblazen 4-cilinder benzine van 2-liter die ook al de vorige versie van het nodige vermogen voorzag werd herzien en levert hier 250 pk bij een koppel van 340 Nm. Twee chassis staan ter keuze: Sport of Cup.

Scenic et Grand Scenic
 

Deze modellen gaan verder op het elan van de vorige versies en kunnen recordwaarden wat betreft interieurruimte en bergruimtes voorleggen. In de Grand Scenic kunnen in optie zeven stoelen gemonteerd worden.
 

François
							Piette

François Piette

Foto’s: François Piette

Bron: Renault
Advertentie