ou


Pas encore de compte

La quotidienne

Les dernières infos de l'actualité automobile

L’hebdomadaire

Une sélection du meilleur de l'actualité automobile


Ce compte existe déjà

1/6

Renault Talisman Grandtour: de breakversie

Na de Talisman berline die op 6 juli voorgesteld werd, presenteert Renault nu de breakversie, de Grandtour. Die is van kapitaal belang voor de constructeur en verkoopt wellicht nog beter dan berline. Zoek je veel ruimte, dan zal deze auto zou interesseren.

Écrit par François Piette

19 Mai 2024

Publicité

De eerste troef van deze Grandtour is namelijk zijn ruimte. De koffer biedt een volume van 572 tot 1.700 dm³. Ook de hoofdruimte achterin neemt toe, met 3 cm. Enkele details maken het dagelijkse leven wat gemakkelijker, zoals een gemotoriseerde kofferklep die opent met een voetbeweging onder de bumper en de Easy Break-functie waarmee je de achterbank met twee hendels vanuit de koffer neerklapt.

Zoals de berline

De Talisman Grandtour neemt zoals verwacht de meeste eigenschappen van de berline over, te beginnen met het 4Control-chassis met vier gestuurde wielen. Je vindt ook verschillende rijmodi onder de noemer Multi-Sense, zoals in de nieuwe Espace. De motoren zijn ook identiek: TCe benzine met 150 en 200 pk en dCi diesel met 110, 130 of 160 pk. Qua multimedia biedt de Talisman een tablet van 7 duim in landschapsmodus of een scherm van 8,7 duim in portretmodus voor de hogere afwerkingsniveaus. Uiteraard is de tablet verbonden met het internet en uitgerust met verschillende apps.

François
							Piette

François Piette

Publicité

Acheter une Renault Talisman ou une voiture similaire

Renault

Talisman

14 390 €

2019

90 858 km

Diesel

120 ch

Manuelle

129 g/km

date

Auto Direct

Zaventem

date

Car-Pass

Renault

Talisman

21 950 €

2022

58 502 km

Essence

160 ch

Automatique

118 g/km

date

Renault Garage Dickens

Hoogstraten

date

Car-Pass

Renault

Talisman

18 950 €

2019

69 698 km

Essence

160 ch

Automatique

Occasion

date

Garage Sander

Kapellen

date

Car-Pass