ou


Pas encore de compte

La quotidienne

Les dernières infos de l'actualité automobile

L’hebdomadaire

Une sélection du meilleur de l'actualité automobile


Ce compte existe déjà

Scoop: Seat Alora, de zevenzits-SUV

<p><span>SUV’s zijn hotter dan ooit, dus Seat zet extra in op dit segment. Na de geslaagde lancering van de Ateca komt het merk binnenkort met twee nieuwkomers.</span></p>

Écrit par François Piette

29 Juin 2017

Publicité

Eerst is er de Arona, een kleine crossover gebaseerd op de Seat Ibiza. Die komt er binnenkort aan. Daarna volgt er een model aan het andere eind van het gamma. Die zou Alora gaan heten, net als andere modellen van het merk een verwijzing naar een plaats in Spanje, aan de kust van Malaga.

De SUV zou plaats bieden aan zeven passagiers en wordt het Spaanse alternatief voor de Tsjechische Skoda Kodiaq, waar hij het platform, de motoren en de uitrusting van overneemt. De Volkswagen-groep maakt dus optimaal gebruik van synergieën en schaalvoordelen. Hetzelfde platform zal ook nog worden gebruikt voor een andere zevenzits-SUV van de groep: de VW Tiguan AllSpace.

François
							Piette

François Piette

Photos: Automedia

Publicité