of


Nog geen account?

Dagelijkse nieuwsbrief

We brengen je dagelijks het beste autonieuws

Wekelijkse nieuwsbrief

We brengen je wekelijks het beste autonieuws


Heeft u al een account?

Mitsubishi i MiEV Concept : bijna klaar !

Geschreven door François Piette

12 Februari 2009

Advertentie


Het i MiEV concept staat op zowat elk salon en dat is omdat hij zo goed als klaar is om in productie genomen te worden. Mitsubishi heeft wel nog wat werk aan de winkel om hem te laten overeenstemmen met de eisen van de Europese markt. Het concept zal uiteraard te zien zijn op het autosalon van Genève.

Specifiek voor Europa

Natuurlijk werd het stuur aan de juiste kant geplaatst, maar er werden ook andere wijzigingen aangebracht om het model aan de Europese normen te doen voldoen. Zo kreeg de Europese versie een breder spoor en langere oversteken.

Nochtans …

Mitsubishi staat wel op het salon van Genève van 5 tot 15 maart, maar ze hebben nog altijd niet laten weten waar en wanneer de i MiEV zal verkocht worden. Een vraag die stilaan pertinent begint te worden in Nieuw-Zeeland, Europa en de Verenigde Staten. Wel staat vast dat hij deze zomer in Japan op de markt komt.
 

François
							Piette

François Piette

Foto’s: Manufacturer

Bron: Mitsubishi
Advertentie