Dacia
De Dacia Duster is terug voor een derde generatie. Deze keer krijgt hij een stoere en opvallende look die als twee druppels water lijkt op de Bigster-conceptcar uit 2021!
De Volkswagen ID.7 krijgt een GTX-versie, Skoda onthult meer over zijn toekomstige Superb en Kodiaq en de Cupra UrbanRebel gaat in productie als de Raval!
Nu is het officieel: de Volkswagen ID.7 krijgt een meer sportieve GTX-versie. Een nieuwtje dat geen grote verrassing mag zijn, we vermoedden het namelijk al bij zijn presentatie. Vermoedens die alleen maar versterkt werden toen we het model als breakversie betrapten. Net als de huidige ID.4 en ID.5 zal de ID.7 GTX een meer agressieve look krijgen, maar vooral een tweede elektromotor waarmee hij vierwielaandrijving krijgt. Het model wordt officieel voorgesteld op het autosalon van München, dat de deuren opent op 5 september.
Skoda laat nog niets los over hun techniek, maar het merk kondigt wel aan dat de Superb en Kodiaq hun wintertraining succesvol hebebn afgerond. Info die gepaard gaat met enkele sfeerbeelden, waarmee we een eerste indruk krijgen van de vormen van de twee Tsjechische modellen. Ze worden officieel voorgesteld in de herfst van 2023 en krijgen de beschikking over een breed scala aan motorisaties: benzine, diesel én plug-inhybride.
![]() | ![]() |
![]() | ![]() |
Het laatste nieuwtje binnen de Duitse groep, is dat de conceptcar Cupra UrbanRebel in productie gaat als de Raval. De elektrische stadswagen is de Spaanse tegenhanger van de VW ID.2 en wordt eveneens gebaseerd op een nieuwe en kleinere versie van het MEB-platform. We vermoeden een vermogen van 226 pk en een rijbereik van ongeveer 450 km. Het valt nog te bezien of ook de Raval beschikbaar zal zijn vanaf ongeveer 25.000 euro wanneer hij in 2025 in productie gaat in de Martorell-fabriek.
![]() | ![]() ![]() |
Vond je dit artikel interessant en wil je het laatste autonieuws meteen in je mailbox ontvangen? Schrijf je – net als meer dan 300.000 autoliefhebbers – nu gratis in via mail:
De Dacia Duster is terug voor een derde generatie. Deze keer krijgt hij een stoere en opvallende look die als twee druppels water lijkt op de Bigster-conceptcar uit 2021!
De Tesla Model 3 krijgt opnieuw een sportieve topversie in de eerste helft van volgend jaar. En het zou de moeite moeten zijn...
Kia heeft de Sorento grondig herzien voor 2024 met een nieuwe look voor zowel het koetswerk als het interieur.
Onze spionagefotografen hebben een BMW 5 Reeks Touring betrapt die zowel was voorzien van camouflage als van een zwaailicht van de politie!