ou


Pas encore de compte

La quotidienne

Les dernières infos de l'actualité automobile

L’hebdomadaire

Une sélection du meilleur de l'actualité automobile


Ce compte existe déjà

1/10

Conti S 1000 RR: Powered by Wunderlich

Écrit par Bruno Wouters

26 Avril 2010

Publicité


De bekende bandenfabrikant Continental wil zijn samenwerking met het minder bekende Wunderlich, onderdelenspecialist voor BMW, verder uitbreiden. De eerste verwezenlijking is de “Conti S 1000 RR”.

Wunderlich had de laatste jaren al enkele concepten ontworpen voor Continental, waaronder de “Caranguejeira”, op basis van de K 1200 R, of de “Jararaca” op basis van de R 1200 GS. Deze modellen werden zo warm onthaald, dat Continental besliste om een unieke S 1000 RR op de markt te brengen.

Het resultaat is een S 1000 in Continental kleuren, in combinatie met de Duitse know-how en technologie. De Conti S 1000 RR “Powered by Wunderlich” zal in de komende maanden tentoon gesteld worden op salons en ingezet worden voor verschillende evenementen.
 

Bruno Wouters

Photos: Manufacturer

Source: Wunderlich
Publicité