ou


Pas encore de compte

La quotidienne

Les dernières infos de l'actualité automobile

L’hebdomadaire

Une sélection du meilleur de l'actualité automobile


Ce compte existe déjà

1/5

De Hyundai i40 verlengt zijn carrière

<p>Om de carrière van zijn i40 te verlengen, geeft Hyundai hem nieuwe motoren die aan de Euro 6d-TEMP-norm beantwoorden. Hij krijgt er tegelijk een kleine facelift bij.</p>

Écrit par Jean-Francois Christiaens

11 Octobre 2018

Publicité

De Hyundai i40 werd in 2011 gelanceerd en heeft er nu dus iets meer dan zeven dienstjaren op zitten. Maar de Koreanen sturen hem nog niet op pensioen. Hyundai geeft hem zelfs nieuwe motoren zodat hij zijn carrière in het WLTP-tijdperk kan voortzetten.

Van 1.7 naar 1.6

De 1.7 CRDi maakt plaats voor een nieuwe 1.6 Smartstream. Die is er in twee vermogensversies: een instapversie met 115 pk (280 Nm) in combinatie met een manuele zesbak, en een versie met 136 pk (320 Nm) en zeventrapsversnellingsbak met dubbele koppeling (7DCT). De enige benzineversie is de 1.6 GDI met 135 pk.

Facelift

De i40 en i40 break krijgen ook een lichte botoxkuur, met vooral de komst van de nieuwe “cascading grille” die de recentere Hyundai-modellen ook hebben. Nieuwe 18-duimsvelgen vullen het velgaanbod met 16- en 17-duimers aan. Ten slotte is er nog een automatische noodremhulp.

Jean-Francois
							Christiaens

Jean-Francois Christiaens

Publicité

Acheter une Hyundai i40 ou une voiture similaire

11 750 €

2017

95 402 km

Essence

135 ch

Manuelle

140 g/km

date

Auto Direct

Zaventem

date

-

11 712 €

2013

52 593 km

Diesel

115 ch

Manuelle

Occasion

date

Citroen Belux Mechelen

Mechelen

date

-