of


Nog geen account?

Dagelijkse nieuwsbrief

We brengen je dagelijks het beste autonieuws

Wekelijkse nieuwsbrief

We brengen je wekelijks het beste autonieuws


Heeft u al een account?

Gepersonaliseerde nummerplaat? 2.000 euro

De prijs van een gepersonaliseerde nummerplaat stijgt binnenkort naar 2.000 euro, het dubbele van nu. Dat heeft minister van Mobiliteit en Transport, Jacqueline Galant, aangekondigd. De beslissing werd vrijdag goedgekeurd door de ministerraad.

Geschreven door Pierre-Benoit Sepulchre

18 Mei 2024

Advertentie

Er staan nog andere prijsverhogingen op het programma, bijvoorbeeld bij de inschrijving van voertuigen. Die aanpassing heeft twee bedoelingen: de kosten van Bpost en bepaalde werkingskosten van de DIV (Dienst Inschrijving Voertuigen) dekken. Die prijzen waren al vijftien jaar hetzelfde, verklaart het kabinet van de liberale minister.

Tot slot kost de levering van een nieuwe nummerplaat (of een duplicaat) nu 30 euro, een tijdelijke inschrijvingsplaat (of een duplicaat) kost 75 euro en de levering van een inschrijvingsbewijs (of een duplicaat) 26 euro.

Pierre-Benoit
							Sepulchre

Pierre-Benoit Sepulchre

Foto’s: Metrotime

Advertentie