all.loginPopup.or


all.loginPopup.newToVroom

all.newsletterPopup.daily.title

all.newsletterPopup.daily.description

all.newsletterPopup.weekly.title

all.newsletterPopup.weekly.description


all.register.alreadyHaveAccount

1/5

Kawasaki: enkele aanpassingen voor 2017!

Liefhebbers van naked bikes met een gemiddelde cilinderinhoud zullen interesse hebben in de Z800e, die als “full power” beschikbaar is met 95 pk, maar ook in een versie voor rijbewijs A2, beperkt tot 35 kW (48 pk). Voor 2017 is de Z800e beschikbaar in het zwart met nieuwe graphics en een lagere kuip.

Geschreven door Bruno Wouters

14 Mei 2024

Advertentie

De W800 neemt afscheid met een Final Edition als eerbetoon aan de rijke geschiedenis van deze Kawasaki W. Voor de fans van het merk en het model is het de laatste kans om een Kawasaki W te kopen. De speciale reeks valt op door zijn unieke kleuren, met name Candy Brown gemengd met Candy Orange Sunset en een specifiek logo.

De Versys 1000 Adventure Sport heeft alle eigenschappen om lange trajecten af te leggen. De versie Grand Tourer krijgt € 2.232 aan extra uitrusting, waarvoor Kawasaki € 999 aanrekent. Inclusief de kleur “Raw Titanium”.

Bruno Wouters

Foto’s: Manufacturer

Bron: Kawasaki
Advertentie