of


Nog geen account?

Dagelijkse nieuwsbrief

We brengen je dagelijks het beste autonieuws

Wekelijkse nieuwsbrief

We brengen je wekelijks het beste autonieuws


Heeft u al een account?

1/7

Scoop: BMW 1-Serie facelift

Terwijl de 3-Serie en 5-Serie bijzonder sterk scoren in hun segment, heeft de 1-Serie het wat moeilijker om zich te manifesteren. BMW plant eind van dit jaar een kleine facelift om een nieuwe impuls te geven.

Geschreven door Robin Van den Bogaert

19 Mei 2024

Advertentie

Op de Belgische markt zijn de 3-Serie en 5-Serie leiders in hun klasse, maar de 1-Serie moet de Audi A3 voor zich dulden en voelt de hete adem van de populaire Mercedes A-Klasse in de nek. Het argument van ‘de ultieme rijmachine met achterwielaandrijving’ speelt in deze klasse blijkbaar een minder belangrijke rol.

Volgens onze scoopfotografen is het model op deze foto’s de licht vernieuwde 1-Serie die eind dit jaar wordt voorgesteld. BMW geeft de uitrusting en het design een update, met onder meer hertekende koplampen, een nieuwe grille, andere bumperschilden en nieuwe achterlichten.  

Robin Van den Bogaert

Foto’s: Automedia

Advertentie