GLK 220
19 990 €
2012
69 722 km
Diesel
163 ch
Automatique
159 g/km
Used Cars Center - Hedin Automotive Gent Certified
Gent
Car-Pass
Populaires
Marques
La quotidienne
Les dernières infos de l'actualité automobile
L’hebdomadaire
Une sélection du meilleur de l'actualité automobile
GLK 220
19 990 €
2012
69 722 km
Diesel
163 ch
Automatique
159 g/km
Used Cars Center - Hedin Automotive Gent Certified
Gent
Car-Pass
Souhaitez-vous être informé(e) des nouvelles offres pour votre recherche ?

Gratuit, rapide, sans engagement.
Bienvenue sur Vroom, l’un des sites automobiles les plus renommés de Belgique, fort de plus de 20 ans d’expérience. Notre marketplace, qui propose une sélection soigneusement triée de plus de 15 000 voitures d’occasion, reflète notre engagement envers la qualité. Que vous cherchiez une citadine, un SUV abordable, un break familial performant, une youngtimer ou une classique intemporelle, vous la trouverez sur Vroom.
Nous collaborons étroitement avec des concessionnaires et partenaires de confiance pour vous proposer des offres compétitives sur les voitures d’occasion, ainsi que sur le financement et l’assurance. Attachés à la transparence, nous vous invitons à partager vos expériences avec nous. Que ce soit pour nous faire part d’un achat avec un concessionnaire ou pour signaler un détail nécessitant une correction, nous sommes à votre écoute et prêts à agir pour garantir une expérience optimale.
Mercedes stroomlijnt de naamgeving van zijn volledige gamma, met enkele opvallende wijzigingen. Zo keert Maybach terug als submerk en krijgen onder meer de SLK en de M-Klasse nieuwe namen.
De opvolger van de huidige GLK nadert het einde van zijn ontwikkeling. De lichte camouflage van dit prototype laat een design zien met veel elementen van de recente C-Klasse.
Voormalig Miss België Annelien Coorevits houdt van snelle terreinwagens. De vrouw van Anderlecht-verdediger Olivier Deschacht doet enorm veel kilometers en … ze kan goed parkeren.
De nieuwe GLK wordt niet alleen groter, ruimer en functioneler, maar ook sportiever. Kwestie van de concurrentie angst in te boezemen, de Audi Q5 en BMW X3 op kop.
Eén nieuw verkochte Mercedes op vijf is een SUV. Logisch dus dat het merk zijn SUV-gamma verzorgt en een sterk karakter meegeeft. De GLK is de kleinste SUV van het merk en wordt zeker niet vergeten: zijn charismatische stijl kreeg net al laagje polish.
In 2008 startte de GLK zijn carrière op het salon van Peking. Nu krijgt hij de uitstekende 2,1-liter viercilinder met 204 pk onder de motorkap.
Grote SUV’s hebben het de laatste tijd niet makkelijk en worden door milieudeskundigen graag met de vinger gewezen. Het heeft dan ook niet lang geduurd eer we aan hun zijde compactere modellen zagen verschijnen. Toch behouden deze nieuwe modellen dezelfde filosofie en rij je hoog en droog en kan er zelfs een uitstapje buiten de begane paden vanaf. We zagen eerder al de BMW X3, de Audi Q5 en andere Volvo XC60’s verschijnen en nu komt ook Mercedes zijn deel van de koek opeisen met de scherp gelijnde GLK!
De familie van de Mercedessen met integrale aandrijving krijgt er nog een broertje bij. Na de G, de GL, ML en andere R’s wordt nu de GLK voorgesteld. Deze past volledig in het compacte (4m53) SUV lifestyle-plaatje en toont dat Mercedes van zijn Uber-imago afwil. Onder de scherp getekende koets verbergt de GLK echter een heel arsenaal technologische hoogstandjes. Een korte test geeft ons een eerste indruk of GLK zijn plaatsje in dit langzaam overvolle segment kan verdienen.