ou


Pas encore de compte

La quotidienne

Les dernières infos de l'actualité automobile

L’hebdomadaire

Une sélection du meilleur de l'actualité automobile


Ce compte existe déjà

1/6

BMW 7 Reeks : bijna klaar !

Écrit par François Piette

3 Avril 2008

Publicité

 

Enkele fotografen zijn er in geslaagd om in de buurt van München enkele foto’s te nemen van de toekomstige BMW 7 reeks. Het is de eerste keer dat we de rivaal van de Mercedes S Klasse te zien krijgen zonder een uitbundige camouflage. Tot nu toe zag de nieuwe 7 met all zijn vermommingen en stickers er eerder als een pantservoertuig uit dan een auto!

Zoals we het op de foto’s kunnen zien zal de nieuwe 7 reeks gebruik maken van enkele details, zoals de koplampen bijvoorbeeld, die aan de huidige X5 en X6 doen denken. Wel blijft het exclusief karakter van de 7 behouden, wat uiteindelijk het belangrijkste is. Als we de achterspoiler even wegdenken dan ziet het er naar uit dat de achterkant smaller en eleganter is geworden dan het huidige model.

Volgens sommige geruchten zal de nieuwe 7 reeks uitgerust worden met een nieuwe generatie van de i-Drive en een automatische versnellingsbak met 8 versnellingen. De eerste publieke voorstelling zal tijdens het salon van Parijs plaatsvinden, later dit jaar, het definitieve model zou in de loop van 2009 op de markt moeten komen.

 

François
							Piette

François Piette

Photos: AutoMedia

Source: BMW
Publicité

Acheter une BMW 7 Reeks ou une voiture similaire

BMW

750

94 989 €

2023

26 722 km

Hybride

313 ch

Automatique

0 g/km

date

BMW Beliën Neerpelt

Neerpelt

date

Car-Pass

BMW

745

42 450 €

2019

127 504 km

Hybride

286 ch

Automatique

Occasion

date

B&Y Autocenter

Hasselt

date

Car-Pass

BMW

730

34 990 €

2019

98 982 km

Diesel

265 ch

Automatique

143 g/km

date

Geurts Car Center

Genk / Bosdel

date

Car-Pass

BMW

740

92 200 €

2024

7 592 km

Diesel

299 ch

Automatique

0 g/km

date

Davo Sint Truiden

Sint Truiden

date

Car-Pass