of


Nog geen account?

Dagelijkse nieuwsbrief

We brengen je dagelijks het beste autonieuws

Wekelijkse nieuwsbrief

We brengen je wekelijks het beste autonieuws


Heeft u al een account?

Scoop: Audi TTQ

Er doen al heel wat geruchten de ronde over een mogelijke uitbreiding van het TT-gamma. Er wordt gesproken over een versie met vier deuren, in ware cross-over-stijl, maar ook over een cabriolet-versie daarvan!

Geschreven door François Piette

23 November 2015

Advertentie

Momenteel bestaat de TT-bloedlijn uit een coupé en een cabriolet, maar daar komt binnenkort verandering in. Een cross-over-variant zou in de pijplijn zitten. Hij is minder praktisch dan een Q3, maar hij is dan weer heel wat sportiever, meer lifestyle gericht en meer gefocust op de bestuurder. Van deze potige versie zou er ook een cabriolet-variant worden gemaakt. Die introduceert dan het concept van een cabriolet met vier zitplaatsen in de TT-familie.

We gebruiken hierboven de voorwaardelijke wijs, want de kans is dan wel groot dat de TTQ op weg is naar de productie, maar een cabriolet-versie is allesbehalve zeker. Door het uitstoot-schandaal van Volkswagen en het fortuin dat dat aan het moederbedrijf kost, zijn alle niet-noodzakelijke investeringen opgeschort. De kans is groot dat ze bij Audi even de kat uit de bomen kijken en - we zeggen maar wat - afwachten wat het succes van de Range Rover Evoque Cabriolet is, om daarna te beslissen of ze voluit voor de cabriolet-versie van de TTQ gaan of niet.

François
							Piette

François Piette

Foto’s: Automedia

Advertentie

Koop een Audi TT of vergelijkbare auto

Audi

TT

23 900 €

2016

79 806 km

Benzine

180 pk

Automaat

129 g/km

date

Autobedrijf Lagrou BVBA - Audi

Diksmuide

date

Car-Pass

Audi

TT

23 399 €

2017

67 004 km

Benzine

230 pk

Manueel

141 g/km

date

Autohero

Thuislevering

date

Car-Pass

Audi

TT

36 500 €

2018

45 434 km

Benzine

310 pk

Automaat

155 g/km

date

A&M Quality Used Cars Genk - Audi

Genk

date

Car-Pass

Audi

TT RS

61 990 €

2025

12 990 km

Benzine

320 pk

Automaat

192 g/km

date

A&M Diest Audi

Diest

date

Car-Pass

Audi Approved :plus

Audi

TT

6 250 €

2003

144 000 km

Benzine

10 pk

Manueel

Tweedehands

date

Autohandel Horemans

Morkoven

date

-

Audi

TT

11 995 €

2011

123 077 km

Benzine

160 pk

Manueel

Tweedehands

date

B&O Diest NV

DIEST

date

Car-Pass