of


Nog geen account?

Dagelijkse nieuwsbrief

We brengen je dagelijks het beste autonieuws

Wekelijkse nieuwsbrief

We brengen je wekelijks het beste autonieuws


Heeft u al een account?

1/4

Skoda Octavia : facelift voor Parijs

Geschreven door François Piette

28 April 2024

Advertentie

 

Alvorens hij in 2011 vervangen zal worden krijgt de Octavia nog een facelift. De facelift is, zoals gebruikelijk, zichtbaar aan de buitenkant. Toch staan er twee nieuwe motoren op het lijstje.

Octavia à la Superb

Skoda werkt aan zijn image, en met een Octavia die meer en meer op de Superb gaat lijken is dat meteen duidelijk. De Octavia krijgt nieuwe koplampen, vleugels en een nieuwe motorkap. U hebt het al begrepen, de feclift is vooral aan de voorkant zichtbaar. Achteraan zijn er ook enkele kleine wijzigingen aan de lichten en bumpers, maar die wijzigingen hebben geen grote invloed op het geheel.

Twee nieuwe motoren

Het motoraanbod wordt uitgebreid met twee nieuwe benzinemotoren. De eerste is de uitstekende 1.4 TSI van 122 pk, de tweede is de 1.8 TSI van 160 pk. Die 1.8 gaat trouwens de atmosferische 2.0 liter FSI met 150 pk vervangen. De Tiptronic versnellingsbak, die aan de 2 liter gekoppeld werd, wordt voor de 1.8 TSI vervangen met de uitstekende DSG versnellingsbak met zeven versnellingen.

 

François
							Piette

François Piette

Foto’s: Manufacturer

Bron: Skoda
Advertentie