all.loginPopup.or


all.loginPopup.newToVroom

all.newsletterPopup.daily.title

all.newsletterPopup.daily.description

all.newsletterPopup.weekly.title

all.newsletterPopup.weekly.description


all.register.alreadyHaveAccount

1/5

Special einde van de wereld, dag 2: het genot

Geschreven door François Piette

18 Mei 2024

Advertentie

Op deze voorlaatste dag van ons bestaan stellen we je voor om volop te genieten van alle zintuigen. Dit gevoel van puur genot kun je alleen beleven in één van de meest prestigieuze GT’s van onze tijd: de Aston Martin One-77.

Voor de aliens landen …

Aston Martin presenteert de One-77 simpelweg als de meest ongelooflijke van alle supercars. Om de exclusiviteit van de 77 eigenaars (en geen enkele meer) te garanderen, mag officieel geen enkele journalist dit juweeltje testen. In dit product heeft Aston Martin de legende en het prestige van het merk vervat.

Voorbij de cijfers

Alleen al de technische fiche lezen, bezorgt je rillingen. Een 7,3 liter V12, 760 paarden, meer dan 350 km/u, … : het zijn cijfers om bij weg te dromen. Deze Aston Martin staat voor topprestaties, een schreeuwende motor en een aparte levensstijl. Het is een voorbeeld van subtiele sfeer en goede smaak, een wagen die de vijf zintuigen prikkelt.

François
							Piette

François Piette

Foto’s: Manufacturer

Bron: Aston Martin
Advertentie