Net zoals de Gran Turismo, die onlangs werd voorgesteld in een sportieve S versie, krijgt de Quattroporte een kleine facelift en vitaminekuur. Wees gerust, de unieke look van de Quattroporte blijft ongewijzigd, er werden enkel enkele wijzigingen aangebracht. Het radiatorrooster, die aan de Gran Turismo doet denken, is daar een voorbeeld van. Verder merken we op dat voor de koplampen ze nu gebruik maken van de LED technologie. Hij krijgt ook nieuwe bumpers en achteruitkijkspiegels.

Onder de motorkap komt voor deze S versie een 4.7 liter, dezelfde motor die voor de Alfa Romeo 8C en Maseratie Gran Turismo S gebruikt werd. In dit geval beschikt de 4.7 liter over 430 pk, dat zijn er 30 meer dan voor de 4.2 liter, een versie dat nog altijd verkrijgbaar blijft. Beide modellen worden aan de ZF automatische versnellingsbak gekoppeld.

Binnenin merken we een nieuwe centrale console en ergonomie op. De koper kan ook voor nieuwe lederen zetelbekleding kiezen, en het navigatiesysteem werd geoptimaliseerd.

De nieuwe Quattroporte en Quattroporte S staan vanaf september van dit jaar bij de dealer.