of


Nog geen account?

Dagelijkse nieuwsbrief

We brengen je dagelijks het beste autonieuws

Wekelijkse nieuwsbrief

We brengen je wekelijks het beste autonieuws


Heeft u al een account?

1/6

Seat Ibiza Cupra: herbeginnen met hetzelfde

Geschreven door François Piette

19 Mei 2024

Advertentie

Het is best grappig: deze nieuwe Ibiza Cupra lijkt sterk op de Concept Cupra die op het salon van Peking werd onthuld en die op zijn beurt nauwelijks verschilde van de vorige serieversie.

Kijk eens in mijn ogen

Vooral de look evolueerde, met nieuwe koplampen, hertekende bumpers en specifieke velgen. In het in interieur zien we een verplaatsbaar scherm (optie) voor de gps, de boordcomputer en de draadloze telefoonverbinding.

Technisch

Op technisch vlak vallen er geen grote wijzigingen te noteren. De Cupra behoudt de 1.4 turbobenzine met 180 paarden gekoppeld aan een DSG-bak met zeven versnellingen. De enige evoluties zijn de versnellingsbak met een nieuw beheer, het kunstmatig aangepaste geluid van de uitlaat, de schakelpaletten aan het stuurwiel, de elektronische zelfsper XDS en de optionele AP Racing-remmen. De prestaties blijven van een hoog niveau: 6,9 seconden om 100 km/u te bereiken. Het gemiddelde verbruik bedraagt 5,9 l/100 km.

François
							Piette

François Piette

Foto’s: Manufacturer

Bron: Seat
Advertentie