all.loginPopup.or


all.loginPopup.newToVroom

all.newsletterPopup.daily.title

all.newsletterPopup.daily.description

all.newsletterPopup.weekly.title

all.newsletterPopup.weekly.description


all.register.alreadyHaveAccount

Zin in een bijzondere LaFerrari?

<p>Deze Ferrari is natuurlijk een van de zeldzame LaFerrari’s. Daarnaast is zijn koetswerkkleur opvallend, zijn kilometerstand laag en zijn eerste eigenaar een beroemde zanger. Genoeg redenen om de kassa te doen rinkelen?</p>

Geschreven door Jean-Francois Christiaens

9 Mei 2019

Advertentie

Ferrari’s hypercar, de LaFerrari, werd geproduceerd in amper 499 exemplaren. Of liever: 499 + 1. Op enkele maanden was de hele productie uitverkocht. Af en toe duikt er eentje op de tweedehandsmarkt op. Zoals dit exemplaar, dat door de Londense specialist Joe Macari wordt verkocht. De opvallend groene koetswerkkleur valt op tussen het klassieke Ferrarirood en -zwart.

De eerste eigenaar van deze LaFerrari? Jamiroquai-frontman Jay Kay. Zijn exemplaar heeft amper 1.900 mijl op de teller, iets meer dan 3.000 kilometer. De prijs is beschikbaar “op aanvraag”. Maar reken erop dat die hoger ligt dan de 1,3 miljoen euro die Ferrari oorspronkelijk voor zijn hypercar vroeg.

Jean-Francois
							Christiaens

Jean-Francois Christiaens

Foto’s: Joe Macari

Bron: Joe Macari
Advertentie