all.loginPopup.or


all.loginPopup.newToVroom

all.newsletterPopup.daily.title

all.newsletterPopup.daily.description

all.newsletterPopup.weekly.title

all.newsletterPopup.weekly.description


all.register.alreadyHaveAccount

1/2

Dit weten we al over de Kamiq, Skoda’s kleinste SUV

<p>Na de Kodiaq en Karoq werkt Skoda aan een andere SUV voor zijn Europese gamma. Dat wordt de Kamiq, die op het salon van Genève zal worden gepresenteerd.</p>

Geschreven door Jean-Francois Christiaens

31 Januari 2019

Advertentie

20190131104443skodakamiq.jpg

Nee, je vergist je niet: Skoda heeft al een Kamiq voorgesteld, maar die was alleen bedoeld voor de Chinese markt. In Genève krijgen we eindelijk de Europese versie te zien. Op basis van de eerste schetsen weten we al dat die er helemaal anders uit zal zien.

Dubbele koplampen

De voorkant heeft bijvoorbeeld dubbele koplampen, met bovenaan fijne dagrijlichten, een nieuwigheid voor Skoda. De Europese Kamiq zal ook de eerste Tsjech zijn met dynamische richtingaanwijzers.

Scala

Achteraan volgt de Kamiq dezelfde designtaal als de nieuwe Scala. Dat betekent L-vormige achterlichten en de naam ‘Skoda’ in grote letters op de kofferklep. De Europese Kamiq zou de productieversie worden van de Vision X, het conceptmodel dat een jaar eerder in Genève werd getoond.

20190131104547skodakamiq.jpg

Jean-Francois
							Christiaens

Jean-Francois Christiaens

Advertentie