In zijn nieuwe SV Ultra-afwerking wordt de Range Rover nog luxueuzer. Als optie kan hij zelfs beschikken over een gloednieuwe audiotechnologie: het SV Electrostatic Sound. Dat is niets meer en niets minder dan het eerste elektrostatische systeem dat ooit in een auto werd ingebouwd! Het reageert tot 1.000 keer sneller dan een conventionele installatie, verbruikt tot 90% minder energie en is 90% lichter. In totaal zijn 21 elektrostatische luidsprekers verdeeld over het interieur. Sommige zijn zelfs geïntegreerd in de hoofdsteunen, de rugleuningen van de stoelen en het dak.



Massagezetel én concertzaal ineen
Het SV Electrostatic Sound wordt standaard gecombineerd met de Body and Soul-zetels (BASS) en de Sensory Haptic Floor. Wat merkwaardige namen, maar ze betekenen gewoon dat er ook transducers in de zetels en de vloermatten zijn verwerkt die pulsen kunnen genereren! Dat alles wordt nog ondersteund door vijf extra luidsprekers voor de laagste frequenties. Volgens het merk “produceert dit audiosysteem de meest natuurlijke en nauwkeurige klank die er bestaat”. Zet daar de functie voor een hot stone-massage bovenop en de Range Rover SV Ultra verandert in een echte muzikale cocon.



Een optie van bijna €15.000 bovenop een startprijs van meer dan €250.000!
Deze nieuwe SV Ultra-afwerking is uitsluitend beschikbaar met de P550e- en P540-motorisaties. Goedkoop is anders. In België begint de prijs van de Range Rover SV Ultra bij 269.530 euro met de zescilinder in-lijn plug-in hybride, en bij 282.750 euro met de V8. En het fameuze SV Electrostatic Sound-systeem? Dat kost… 14.767 euro extra! Bovendien zal deze SV Ultra-afwerking ook beschikbaar zijn op de volledig elektrische Range Rover, die later dit jaar (eindelijk) zou moeten komen.












