ou


Pas encore de compte

La quotidienne

Les dernières infos de l'actualité automobile

L’hebdomadaire

Une sélection du meilleur de l'actualité automobile


Ce compte existe déjà

1/6

Scoop: een kleine SUV bij Seat?

Seat zou de volgende jaren zijn gamma willen aanvullen. Dit prototype van een kleine SUV zou wel eens een van die nieuwe modellen kunnen zijn waar de Spaanse constructeur mee bezig is. De SUV zou onder de Ateca in het gamma komen, en de concurrentie aangaan met de Nissan Juke en de Opel Mokka.

Écrit par François Piette

19 Mai 2024

Publicité

De geruchten over een nieuwe SUV bij Seat gaan al een tijdje de ronde. Ze lijken nu eindelijk bevestigd te worden, en het lijkt erop dat het nieuwe model gebaseerd wordt op het platform van de Ibiza. Naar alle waarschijnlijkheid zal het model in de fabriek van Martorell geproduceerd worden, in de buurt van Barcelona.

De voorstelling zou eind volgend jaar plaatsvinden, met een commercialisering vanaf 2018. Uitstekend nieuws voor het merk, dat zijn tweede adem lijkt gevonden te hebben.
François
							Piette

François Piette

Photos: Automedia

Publicité