of


Nog geen account?

Dagelijkse nieuwsbrief

We brengen je dagelijks het beste autonieuws

Wekelijkse nieuwsbrief

We brengen je wekelijks het beste autonieuws


Heeft u al een account?

1/6

Subaru BRZ: langverwacht

Geschreven door François Piette

15 Mei 2024

Advertentie

Nog een paar maanden afwachten en het geduld van de Subaru-fans wordt beloond. Het Japanse merk legt de laatste hand aan zijn nieuwe sportcoupé met achterwielaandrijving, de BRZ.

Tot nu toe toonde Subaru op autosalons alleen prototypes waarvan je de techniek kon zien, maar deze foto's laten weinig aan de verbeelding over. De BRZ verschilt niet zo veel van zijn evenknie bij Toyota. Volgens de scoopfotograaf herken je de BRZ aan de hertekende voorbumper en de led-dagrijlichten. De techniek is hetzelfde en 100 procent Subaru: een direct ingespoten tweeliter boxermotor met zeker 200 pk.

Lang hoeven we niet meer te wachten om de BRZ in vol ornaat te bewonderen. Eind november wordt hij voorgesteld op het autosalon van Tokio en in de zomer van 2012 staat hij in de toonzalen.

François
							Piette

François Piette

Foto’s: AutoMedia

Bron: Subaru
Advertentie