Maxus T60 MAX: diesel pick-up met 3.500 kg trekvermogen
De Chinese fabrikant Maxus combineert met de T60 MAX pick-up werk en privé met moderne technologie en milieubewuste brandstoffen.
Dagelijkse nieuwsbrief
We brengen je dagelijks het beste autonieuws
Wekelijkse nieuwsbrief
We brengen je wekelijks het beste autonieuws
De Chinese fabrikant Maxus combineert met de T60 MAX pick-up werk en privé met moderne technologie en milieubewuste brandstoffen.
Ferrari zal - eindelijk - zijn eerste elektrische model onthullen, in drie fases. En hoewel de eerste fase in 2025 plaatsvindt, staat de laatste fase pas gepland in de lente van 2026!
Omoda 9 SHS: 535 pk plug-in hybride SUV daagt de premium merken uit met een gulle basisuitrusting en een bereik van 1.100 km.
De leiders van beide groepen pleiten namelijk voor "gedifferentieerde regelgeving voor kleine auto's" in Europa.
De nieuwe Yugo blijft trouw aan zijn voorganger en wordt dus erg betaalbaar! En om dit te realiseren, zal hij geen 100% elektrische aandrijflijn hebben, maar een verbrandingsmotor!
De hybride Toyota Corolla Cross krijgt een facelift die rechtstreeks geïnspireerd is door de nieuwe C-HR+ en bZ4X, plus een gloednieuwe GR Sport-uitvoering met een dynamischer karakter.
Wat begon als een simpele naamgeving, leidt nu al tot verwarring en we zitten nog maar aan nummer 4… Tijd dus voor een overzicht van alle modellen van Polestar, van vroeger tot nu én een blik op de nabije toekomst.
Tegenwoordig zijn er twee concurrerende oplossingen in onze auto's: de ingebouwde navigatie en smartphone-apps, soms direct gekoppeld aan het scherm van de auto. Maar welke moet je kiezen?
Voor zijn tussentijdse facelift heeft de Captur een nieuwe neus en een nieuw multimediasysteem gekregen. Tijd dus om de sterke en zwakke punten van de populaire kleine SUV eens opnieuw onder de loep te nemen.
Volvo herlanceert binnenkort zijn XC70 met een plug-in hybride aandrijflijn en dus niet volledig elektrisch! Maar er zijn een aantal kanttekeningen...
De toekomstige volledig elektrische variant van de Mercedes GLC zou al in 2025 het levenslicht kunnen zien op het salon van München, dat op 9 september aanstaande de deuren opent!
De Audi A6 met verbrandingsmotor krijgt twee nieuwe plug-in hybride aandrijflijnen genaamd e-hybrid quattro, die tot 106 km elektrisch bereik bieden.
Na de aankondiging van het nieuwe record van de Ford Mustang GTD hebben het Amerikaanse merk en het Nürburgring-circuit de onboard video van zijn recordronde gepubliceerd!
Betekent teveel aan camera’s het einde van de camera? Trajectcontroles zijn alomtegenwoordig in België, vooral in Vlaanderen. Maar lang niet alles werkt perfect…
De Jeep Compass van de 3de generatie is verkrijgbaar in elektrische, plug-in hybride en 48 V hybride versies en zou zich zowel op de weg als daarbuiten op zijn gemak moeten voelen.
In Japan heeft Subaru een volledig nieuwe airbag ontwikkeld die de veiligheid van fietsers moet verbeteren bij een botsing met deze weggebruikers.
Als grote broer van de Duster is de Bigster het grootste model in het Dacia-gamma. Laten we eens kijken naar de belangrijkste sterke en zwakke punten van deze nieuwe SUV.
In België beginnen de prijzen van de gefacelifte Renault Austral en Espace respectievelijk vanaf 33.500 euro en 41.900 euro. De Renault Rafale profiteert van nieuwe uitrusting.
Terwijl in België nog steeds 120 km/u geldt op de snelweg, staan nieuwe regels in sommige Europese landen pieken tot 150 km/u toe!
Het Califonische Singer bouwt een bloedmooie hommage aan de 911 van de jaren ‘80, in carbon en met 414 pk atmosferische 4.0-liter boxermotor.