all.loginPopup.or


all.loginPopup.newToVroom

all.newsletterPopup.daily.title

all.newsletterPopup.daily.description

all.newsletterPopup.weekly.title

all.newsletterPopup.weekly.description


all.register.alreadyHaveAccount

Het duo Kumpen-Hezemans met Mollekens en Menten naar Spa

Geschreven door François Piette

13 Mei 2024

Advertentie


Anthony Kumpen en Mike Hezemans zijn aan een uistekend FIA GT seizoen bezig en wisten onder andere in Oschersleben de Corvette C6R van het PK Carsport team naar de overwinning te sturen.

We wisten al dat het duo voor de 24 Uren van Spa als derde piloot niemand minder dan Kurt Mollekens hadden gekozen. Nu horen we dat Jos Menten, een ander bekend GT figuur, samen met zijn drie companen ploeg maakt op de gele Corvette.

De snelle Jos Menten is 28 jaar en aan zijn vierde editie toe met de Corvette. Hij startte eerder al in de 24 Uren met de C5-R van SRT, de C6.R van PSI, maar ook met de C6.R van het Hollandse team. Verleden jaar zat Menten achter het stuur van de Corvette van Phoenix Carsport, die op kop reed voor hij vuur vatte.
 

François
							Piette

François Piette

Advertentie