ou


Pas encore de compte

La quotidienne

Les dernières infos de l'actualité automobile

L’hebdomadaire

Une sélection du meilleur de l'actualité automobile


Ce compte existe déjà

1/6

Ford S-Max Vignale: op zoek naar meerwaarde

Ford wil klanten van zijn grote modellen extra in de watten leggen met een luxueus uitrustingsniveau en extra diensten. Op het meubelsalon van Milaan presenteerde Ford de S-Max Vignale, de voorloper van een seriemodel.

Écrit par Robin Van den Bogaert

10 Avril 2014

Publicité

Massaconstructeurs zoeken nieuwe manieren om te voorkomen dat hun klanten overstappen naar de zogeheten premiummerken. Citroën bouwde bijvoorbeeld de DS-lijn uit en bij Renault zit een Initiale Paris-versie van de volgende Espace in de pijplijn.

Ook bij Ford zou 10 tot 15 procent van de klanten meer uitrusting en service willen. Daarom roept Ford het concept ‘Vignale’ in het leven. Het idee werd vorig jaar al voorgesteld op een prototype van de Mondeo en nu ook op de S-Max. De nieuwe Mondeo wordt in 2015 de eerste Ford Vignale, tegen het einde van het jaar volgt de S-Max Vignale.

Het prototype van de S-Max Vignale onderscheidt zich van de gewone S-Max door uiterlijke opsmuk (21-duimsvelgen, een specifiek radiatorrooster, spiegelkappen in chroom, …) en een interieur met de modernste snufjes (onder meer een docking station voor multimediatoestellen op de tweede rij). 

Ford wil ook uitblinken in service, voor heel wat autokopers het verschil tussen een premium- en massamerk. Denk bijvoorbeeld aan een ophaaldienst wanneer de auto op onderhoud moet of een vaste contactpersoon bij de dealer. Enkele showrooms zullen ook speciaal worden ingericht waar  Vignale-klanten de exclusieve materialen en technologieën kunnen ontdekken. 

Robin Van den Bogaert

Publicité

Acheter une Ford S-Max ou une voiture similaire

Ford

S-Max

27 900 €

2017

67 800 km

Diesel

150 ch

Automatique

129 g/km

date

Hasselt motor NV de Schaetzen (ford)

Hasselt

date

-

Ford Approved

Ford

S-Max

28 500 €

2022

88 015 km

Hybride

190 ch

Automatique

128 g/km

date

Peerlings

Lommel

date

Car-Pass

Ford

S-Max

46 900 €

2023

4 544 km

Hybride

190 ch

Automatique

Occasion

date

Luxmotor Munsbach

Munsbach

date

-

Ford

S-Max

36 980 €

2023

46 988 km

Hybride

190 ch

Automatique

Occasion

date

Vanderborght Rotselaar

Rotselaar

date

Car-Pass

Ford

S-Max

28 500 €

2018

47 238 km

Diesel

180 ch

Manuelle

129 g/km

date

Hasselt motor NV de Schaetzen (ford)

Hasselt

date

-