of


Nog geen account?

Dagelijkse nieuwsbrief

We brengen je dagelijks het beste autonieuws

Wekelijkse nieuwsbrief

We brengen je wekelijks het beste autonieuws


Heeft u al een account?

1/5

Mitsubishi Crossover: bij de dealers in 2011

Geschreven door François Piette

19 Mei 2024

Advertentie

In 2007 stelde Mitsubishi op het salon van Frankfurt een compacte Crossover voor: de cX. Intussen is de definitieve versie klaar. De fotografen van Automedia wisten de auto in Zwitserland te verrassen.

De look

De algemene lijnen bleven behouden, maar hij werd iets groter. In detail bekeken zie je dat de achterzijde anders is. Het verrast ons niet dat de scherpe neus de typische, dreigende Mitsubishi-look krijgt.

Platform van de Colt

Het platform zou van de Colt komen, al spreken sommige bronnen van de Lancer. Voor de aandrijving zouden compacte viercilindermotoren zorgen. De topversie zou een drukgevoede motor onder de kap krijgen. Waarschijnlijk start in 2010 de productie in Amerika. Begin 2011 zou hij naar Europa komen.

 

François
							Piette

François Piette

Foto’s: AutoMedia

Bron: Mitsubishi
Advertentie