of


Nog geen account?

Dagelijkse nieuwsbrief

We brengen je dagelijks het beste autonieuws

Wekelijkse nieuwsbrief

We brengen je wekelijks het beste autonieuws


Heeft u al een account?

1/2

McLaren MP4-12C wordt verkocht door Ginion

Geschreven door François Piette

10 Mei 2024

Advertentie

Het is geen geheim dat er veel kandidaten waren om McLaren in België te importeren. Uiteindelijk trekt de groep Ginion aan het langste eind om de supercar in ons land te verdelen.

De concurrentie was erg sterk en hier en daar werd er serieus met de ellebogen gewerkt. Maar Ginion kan buigen op een grote ervaring met luxe-auto’s: behalve BMW, Mini en Volvo ook Ferrari, Maserati en Rolls-Royce. Wellicht wordt het een succes, want de interesse in de nieuwe McLaren in België is erg groot.

De Britse constructeur bouwt in 2011 1.000 exemplaren en drijft de productie in 2015 op tot 4.000 exemplaren. Een ambitieus plan. Na het circuit legt McLaren nu ook op de openbare weg het vuur aan de schenen van Ferrari.
 

François
							Piette

François Piette

Foto’s: Manufacturer

Bron: Smart
Advertentie